Pr.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU KULAK ÇINLAMASI (Tinitus) İÇİN BEYAZ LAH

Pr.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU: Kulak çınlamasına karşı en son geliştirmiş olduğum bitkisel kürdür. Tinitus'un destekleyici tedavisinde iki ayrı ve tek tip bitkisel kür önermekteyim. Başarı oranı yüksek olan bu destekleyici kürün uygulama süresi en fazla 3 aydır. Önerdiğim destekleyici bitkisel kürün herhangi bir yan tesiri de yoktur.
Pr. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık, fıstık, ceviz , ayçekirdeği ya da kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.
Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması için 15 günlük beyaz lahana kürünü öneriyor.
KULAK ÇINLAMASI (TİNİTUS) İÇİN BEYAZ LAHANA KÜRÜ: 
* Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyarak 10 dâkika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.
Elde ettiğiniz suyu,Sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin.
*Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.
*Aynı zamanda toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.
DİKKÂT EDİLMESİ GEREKİLENLER: 
Kesinlikle yüksek seste müzik dinlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın.
Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.
Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !